Професійне виведення плям з килимів та меблів


Х
імчистка впорається зі всіма цими неприємностями, а також продовжить термін служби килимів чи меблів.

Далеко не кожен знає, що на такі роботи, як: хімчистка килимів та меблів, видалення плям існують свої технології, спеціалізоване обладнання, миючі засоби, ефект від яких не може зрівнятися зі звичайним побутовим інвентарем.

Помилково вважати, що Вам самотужки вдасться розібратися з усіма деталями й тонкощами здавалося б зовсім нескладних робіт, як чищення килимів або хімчистка килимів або вивидення плям. Насамперед Ви ризикуєте тим, що можете зіпсуватися і залишити взагалі не очищенним свій килим, килимове покриття.

На жаль, як би Ви не старалися, чистка килимів, хімчистка килимів та меблів, видалення плям звичайним пилососом повністю практично неможливі. Якщо Ви дійсно дбаєте не лише про зовнішній вигляд свого килима чи дивана, а і про його повну чистоту – то Вам необхідно звернутися до професіоналів.

 

Чистка килимових покриттів і килимів вимагає необхідних знань та спеціальної техніки.


Клінінгова компанія може запропонувати широкий перелік послуг. Це і чищення килимів, хімчистка килимів, миття килимів, прання килимів, видалення плям, видалення запахів і видалення кліщів. Тільки фахівці можуть порекомендувати той чи інший шлях вирішення ваших проблем.

Кожне покриття або килим вимагає «індивідуального підходу», яке може запропонувати фахівець. Весь процес відбувається із застосуванням тільки сертифікованих і нешкідливих для людей, тварин і рослин миючих засобів. Турбота про Ваше здоров’я – один з головних принципів нашої роботи. Ми застосовуємо тільки найсучасніші засоби, які не тільки безпечні, але і вкрай ефективні. Вони усувають не тільки забруднення, а й вирішують такі проблеми, як видалення плям, видалення запахів і видалення пилового кліща.

Завдяки наявності професійного обладнання та спеціальних засобів для чищення, нашою компанією здійснюється чистка килимових покриттів всіх типів. З метою економії Вашого часу та коштів, нами проводиться хімчистка килима вдома у замовника. Хімчистка килимів на дому дуже популярна і значно заощаджує Ваш час та кошти на доставку, а також значно прискорює терміни виконання. Проведена нашими фахівцями чистка килимів повертає їм яскравість забарвлення, а всі плями і різні забруднення зникають. Як результат – ворс килима підводиться і виглядає рівним, контрастність малюнка стає яскравішим, вироби стають приємнішими на дотик.