Чистка килимів з довгим ворсом

Незважаючи на численну різноманітність підлогових покриттів, доступних в наш час, килими з довгим ворсом залишаються затребуваними, незважаючи на їх відносну вередливість.

Таке покриття на відміну від ламінату, ковроліну і невибагливого і легко миється лінолеуму, відмінно підходить для дитячих кімнат, спалень і ванних кімнат. Основними перевагами такої поверхні є:

-м’якість;

-безпека;

-приємний зовнішній вигляд.

Попри всі перераховані вище переваги, які не кожні господарі знають, як впоратися з забрудненням довгого і досить примхливого, густого ворсу.

Видалити пил з ворсистого килима на стіні за допомогою звичайного пилососа практично неможливо.

А кваліфіковані співробітники, що роблять це щодня, знають всі нюанси і тонкощі такої реставрації килимового полотна зроблять це вражаюче швидко, легко і результативно. Але не всі клінінгові компанії мають серед послуг з прибирання вузькоспрямовану послугу- чистку килимових покриттів будь-яких типів.

 

Як правильно доглядати за килимом

Роблячи прибирання вдома, не важливо, щоденну або генеральну, все підлогові покриття потрібно чистити. А якщо на нього потрапило якесь забруднююча речовина, наприклад, їжа, напої, необхідно якомога швидше зробити екстрену прибирання інакше виріб доведеться викинути, адже чим старіше пляма, тим складніше його відчистити.

Але й саму чистку важливо проводити в правильній послідовності, щоб максимально повно витягти весь бруд, пил з ворсу і основи матеріалу.

Основні етапи чистки килимових полотен:

поверхнева чистка від пилу та сміття- підготовка поля діяльності;

робота над локальними забрудненнями- обробка плям спеціальними засобами, зачистка локальних плям ;

обробка парою- чищення, мийка та дезінфекція покриттів;

чистка всій поверхні килима за допомогою спеціальних хімічних реагентів- видалення бруду, жиру, при необхідності відбілювання ворсу ;

видалення реагенту, з’єднуючись з основною масою бруду на килимі ;

фінальна чистка та сушка килимового покриття.

Для того, щоб ефективно зачистити килим, знадобиться потужний пилосос, бажано миючий, паровий очищувач, цілий арсенал спеціально підібраних під конкретний виріб чистячих реагентів. Після правильної обробки фарби матеріалу стануть яскравішими, соковитіше, немов нові, а самі ворсинки- м’якше і ніжніше. Якщо застосовувати універсальні або невідповідні засоби, можна зіпсувати ворс, особливо якщо підлогове або настінне покриття виготовлене з натуральних матеріалів. До того ж невідповідний препарат може зробити матеріал грубим і жорстким, а розроблене спеціально для даного матеріалу додасть йому м’якість і покриє захисним шаром, завдяки чому воно буде довше залишатися чистим. Тільки солідні клінінгові компанії зможуть запропонувати повний асортимент послуг з прибирання, включаючи реставрацію і чистку килимів.

Довірте нам свої килими і навіть білосніжні, вони будуть вас радувати своєю стерильністю і м’якістю ворсинок.