Чистка м’яких мебів у Тернополі


Х
імчистка м’яких меблів у Тернополі – одне з найактуальніших на сьогодні пропозицій на ринку клінінгових послуг.

М’які меблі досить швидко брудняться, перебуваючи в активному вжитку. Незалежно від того, в якому приміщенні використовуються м’які меблі, вони все одно втрачають свій початковий вигляд. На практиці, м’які меблі в кафе і ресторанах, наприклад, схильні більше до сильного забруднення, тому час від часу повинна проводитися професійна хімчистка м’яких меблів.

Хімчистка меблів, або ж глибока волога чистка м’яких меблів, відбувається в кілька етапів. Після чищення оббивки пилососом, на неї наноситься спеціальний очищуючий засіб. Далі йде чистка меблів від бруду і миючого складу за допомогою професійної екстракторної машини.

Плями, які не вдалося видалити з першого разу, виводять за допомогою нанесення на них плямовивідника, який підбирається індивідуально для кожного виду оббивки, а також для кожної плями.

Останнім етапом чистки є промивка поверхні водою з метою видалення залишків миючого засобу і забруднень. Хімчистка меблів також вирішує питання з пиловими кліщами, які мешкають в м’яких меблів і килимових покриттях.

Хімчистка офісних меблів проходить за тим же алгоритмом, і є таким же актуальним заходом, як і регулярне прибирання офісів або чистка килимових покриттів.

При потребі чистки дитячих меблів, Ви можете також замовити еко-чистку паром із застосуванням сертифікованих органічних коштів, які на 100% безпечні для дітей, вагітних і годуючих мам, людям, які страждають алергією, а також для всіх, хто піклується про своє здоров’я і стан навколишнього середовища.

 

Хімчистка м’яких меблів в Тернополі – це відмінний спосіб, який подбає про Ваше здоров’я, а також про здоров’я Ваших близьких!